Drukāt

Jānis Zēlavs View Janis Zelavs's profile on LinkedIn

Jānis Zēlavs ir "MIND Management" valdes loceklis, biznesa vadības konsultants, sertificēts biznesa vadības, līderības un komandu koučs (ICF, International Coach Federation; Erickson Coaching International), praktiķis ar 17 gadu pieredzi pārdošanā un 10 gadu pieredzi apmācību jomā. Apmācības vada kopš 2003.gada.

Klienti, ar kuriem Jānis šobrīd strādā: Danske Banka, SEB Banka, Vanilla Travel, Baltijas Izaugsmes grupa (BIG Bank), Ergo, Exigen Services u.c.

Pirms sava uzņēmuma izveides 4 gadus strādājis “Nordic Training International” par pārdošanas un vadības prasmju, klientu apkalpošanas, komandas veidošanas, laika plānošanas pasniedzēju un vecāko klientu konsultantu, bijis SIA „Fast People” projektu vadītājs, strādājis SIA „Balt Action” par tirdzniecības vadītāju.

Jānis ir studējis Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātē, ieguvis profesionāla kouča un apmācību vadītāja sertifikātu Starptauriskajā Eriksona koledža (Erickson College International), beidzis pasniedzēju efektivitātes treniņu Success Enterprises (ASV), papildinājis zināšanas MaxSells (Polija), Lietuvas ekonomikas augstskolā ISM, kā arī citos kursos, apgūstot efektīvas pārdošanas un apmācību vadīšanas prasmes.

Jāņa hobiji brīvajā laikā ir makšķerēšana un Jiu-Jitsu (Austrumu cīņas veids).